КОНЦЕРТИ У ТЕМРЯВІ
У темряві музика сприймається інакше, по-особливому, а кожна нота відгукується у серці. Тут ніщо не відволікатиме вас від насолоди музикою.
Музична терапія в темряві
Класичні композиції на піаніно та імпровізації на інших інструментах, які використовуються в музичній терапії, налаштують вас на розслаблення.
Класична музика в темряві
Цілковита темрява, фортепіанна гра відомих класичних композицій і нічого візуального, що могло б відволікти від сприйняття музики.
Кавери у темряві
Чуттєві кавери на сучасні пісні —ідеально, щоб відвідати з парою або присвятити вечір тільки собі та музиці.
Незрячі музиканти
Усі виконавці — незрячі музиканти, які руйнують стереотипи, що без зору людина не опанує інструмент. Вони захоплюють своєю щирістю, пристрастю до музики та завзятістю. Кожен має особливу історію про те, як музика стала частиною життя, і вони із радістю поділяться нею з вами.
Музика по-новому
Ви почуєте достатньо відомі композиції, але відчуття будуть новими! Завдяки темряві вас не буде відволікати нічого візуального. Це можливість звернути увагу на звучання, зміну ритмів та темпів. Ми впевнені, що ви побачите більше, не дивлячись, а тільки прислухаючись.
Повна темрява
Навколо вас буде суцільна темрява, щоб ви повністю змогли зануритись вглиб себе, краще відчути свої емоції та на годину залишити всі турботи й метушню міста. Хочете посміхатися, плакати, або підтанцьовувати в такт — просто робіть, адже вас ніхто не побачить. На цей час дозвольте собі розкритися!

Залиште заявку, щоб першими дізнаватись про нові концерти:

Музична терапія в темряві
15.02, 25.02
550
грн.
Навколо вас буде суцільна темрява, щоб ви повністю змогли зануритись вглиб себе та на годину залишити всі турботи й метушню міста. На цей час ви поринете у світ творчості, в якому немає жодних стандартів та норм.

Музику застосовують як метод терапії для розслаблення чи концентрації уваги, допомогти краще зрозуміти свій стан і висловити емоції. Правильно підібрані тональності можуть безпосередньо впливати на емоційний стан людини, регулювати внутрішні глибинні процеси, відкривати можливості самовираження, зменшувати тривожність.

А вашим провідником у стан спокою і наповнення стане наша незряча піаністка Дарина. Після закінчення Київської муніципальної академії музики ім. Глієра вона зацікавилася впливом звуків на психічне та фізичне здоров'я людини. У своїй практиці Дарина доповнює класичні композиції на піаніно імпровізацією на таких інструментах, як коші та металофон.

Відвідайте, щоб відчути самостійно!
Я боюсь темряви, чи підійде для мене цей концерт?
На концерті не буде нічого страшного і вас ніхто не буде лякати :)

Але, якщо ви знаєте, що у вас є страх темряви, ми радимо обрати місця біля виходу, щоб у разі чого ви змогли швидко вийти із зали. Хтось з нашої команди постійно буде поряд та у разі потреби допоможе вийти та повернутись назад.
Я іноді запізнююся на івенти, ви зачекаєте на мене?
Як би нам не хотілося дочекатися всіх, але наполегливо просимо прибути на концерт вчасно! Ми хочемо дотримуватися таймінгу, тому, після вимкнення світла в залі, вас не зможуть провести на ваші місця, бо будь-які джерела світла будуть відсутні, адже це може спричинити незручності для інших слухачів. У нас же концерт у темряві :)
Які особливості відвідування концерту в темряві?
Щоб ви могли повністю зануритися в музику в темряві, просимо вимкнути на концерті телефони, годинники та інші гаджети, щоб нічого не заважало вам та оточуючим. Також просимо утриматися на цей вечір від одягу, який випромінює світло
Які є вікові обмеження?
Ми рекомендуємо відвідування з 10-ти років, у супроводі дорослих,і за умови, що діти абсолютно не бояться темряви. Це дозволить і вам насолодитися вечором, і принесе дитині приємні враження :-)
Що, якщо я не зможу прийти на концерт?
Якщо ви повідомляєте про вашу відсутність за 48 годин, ми зможемо повернути вам кошти.
Чи можу купити квитки у подарунок?
Звичайно, це буде чудовим подарунком! Ви можете придбати квитки в святковому пакуванні, а ми відправимо вам їх Новою Поштою або ж ви можете забрати їх в музеї за адресою вул. О. Гончара, 45в
Можу оплатити коштами "Є-Підтримка"?
Звичайно! Якщо ваше замовлення перевищує суму коштів "Є-Підтримка", напишіть нам (+38 073 345 03 00) і ми допоможемо з розділенням рахунку.
Які карантинні обмеження?
- відвідування заходу можливе лише при наявності у кожного гостя (крім осіб до 18 р.) «жовтого» (чинного 30 днів) або «зеленого» COVID-сертифіката, або негативного ПЛР-тесту, або антиген тесту (зробленого не пізніше, ніж за 72 години до відвідування) разом з оригіналом посвідчення особи. Якщо ви не зможете надати один зі способів підтвердження, ми будемо змушені відмовити вам у відвідуванні заходу без повернення оплати.

- під час заходу потрібно знаходитися в захисній масці (просимо надягнути її безпосередньо перед відвідуванням).
Куди звертатися, якщо я маю додаткові питання?
Телефонуйте або пишіть нам у месенджери за номером +38 073 345 03 00 :-)

Організатор

логотип музею в темряві третя після опівночі
Музей у темряві «Третя після опівночі»

Ми — перший в Україні музей, в якому всі екскурсії проходять в суцільній темряві у супроводі незрячих гідів. У нас в команді 7 незрячих гідів, які провели екскурсії в темряві для більше 32-ти тис. людей.

Ми працюємо у форматі edutainment — поєднуємо розвагу з освітньою складовою. Наші формати: «Прогулянка в темряві»‎, «Побачення в темряві»‎, виставки мистецтв в темряві, прогулянку містом наосліп «Відчуй Київ»‎, шкільні екскурсії та тімбілдінги, вечері та концерти у темряві.