Київ, Гончара, 45В+38 073 345 03 00

Львів, Личаківська, 8+38 073 543 03 00

Київ, Гончара, 45В+38 073 345 03 00

Львів, Личаківська, 8+38 073 543 03 00

Все починається
з дитинства

Розуміння, повага, толерантність – ті риси, які ми прищеплюємо дітям змалечку. І саме вони визначають, яким буде наше суспільство у майбутньому.
Як це зробити?У форматі edutainment – освіти за допомогою гри!

Illustration

Формати для дітей у Львові та online:

Illustration

Виставка "Картини, що оживають"

ОФЛАЙНз 14-ти роківдо 6 дітей (2 групи)

Читати більше
Illustration

Виставка "Квест чуттів"

ОФЛАЙНз 8-ми роківдо 8 дітей (2 групи)

Читати більше
Illustration

Командний квест

ОФЛАЙНз 6-ти роківдо 30 дітей

Читати більше
Illustration

Квест-бот «5 чуттів»

ОНЛАЙН (telegram-bot)з 6-ти роківіндивідуально або в колі сімʼї

Читати більше
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Відгуки батьків та учасників

Illustration

Ларисамама Марійки, 8,5 років

Маші дуже сподобалося. Найбільш захоплено вона поділилась враженнями про гостю з якою познайомили: "Вона бачить світ інакше!" і розповіла приклад на ляльці. Після заняття одразу прибігла розпитувати нас ще більше: як можна розрізнити за звуком машини, у який бік та їде? Ще, мені особисто, дуже сподобалася ідея з тимчасово вимкненим звуком у дітей і картками: зелена й червона! Дуже оптимально, щоб діти не перебивали одне одного і налагодили зв'язок.

Illustration

Larisa Yurchenko

Сьогодні важко чимось здивувати підлітків, але мені вдалося — це подорож у темряві! Цікавість і залучення у все, що відбувається, емоції, якими ділилися мої дівчатка — це просто диво для мами тінейджерів. Друзі, дорослі та діти від 10 років — обов'язково відвідайте Музей темряви! Це досвід, який необхідно отримати! Окрема подяка нашому гіду Ігорю, його тембр голосу вселяв упевненість і все, що відбувалося в темряві, набувало особливих фарб!

Illustration

Lyudmila Khomenko

Дуже пізнавально та цікаво!!! Дякуємо екскурсоводу і музею))))

Такі музеї мають бути в кожному місті, а у шкільній програмі має обов'язково включати відвідини цього закладу, може хоч тоді з`явиться надія, що громадяни цієї країни стануть толерантнішими та почнуть цінувати те, що в них є.

Illustration

Катеринамама Міли, 7 років

Міла була просто у захваті від заняття і того, який зайчик у неї вийшов навіть із заплющеними очима! Сказала, що було дуже цікаво і вона постійно уявляла в голові, що ж вона ліпить прямо зараз. Також її дуже вразило, наскільки Наіля вправно ліпила з пластиліну.

Illustration

Наталіямама Даніїла, 9 років

Відмінний квест, дитині сподобалося і завдання, і ведучий, доброзичливий хлопець, було весело та пізнавально, це щось нове для дітей. Мені дорослій теж цікаво було збоку. Син сказав, що йому було цікаво про незрячих людей, все сподобалося, буде ще брати участь. Дякую за таку можливість.

Illustration

Ірина Бондар

Діти в захваті - цікавий досвід, емоції, розвиток емоційного інтелекту, толерантності та взаємоповаги.
Якісна робота адміністрації та прекрасна гідесса

Illustration

Олександрдідусь Маріки, 5 років

Маріка дуже любить ліпити щось з пластиліну, але наосліп це робила вперше! Сказала, що хоче продовжувати - так ще цікавіше і їй сподобалось уявляти кольори й форми в голові. Виявилось, що вона не знала, що є люди, які не бачать - тож такі заняття були й дуже корисні для розширення світогляду та розвитку толерантності! Хочу, щоб моя онука з дитинства поважала інших.

Illustration

Natali StudioofmyDreams

Приголомшливе місце! Рекомендую всім до відвідування. Особливо важливо сходити із дітьми. Дуже важлива соціальна та просвітницька функція. Екскурсоводи фантастичні. Я під великим враженням.

Illustration

Julia Tsvihun

Чудове місце, яке варто відвідати на дозвіллі. Музей зачіпає важливе соціальне питання, доносячи її ненав'язливо і методом гри. Рекомендую відвідувати з дітьми!

Illustration

Nata K

Вражає, сьогодні були з 8 класом, це неймовірно, рекомендуємо!!!Емоції переповнюють, діти в захваті.Спасибі ініціаторам, екскурсовода Вікторії та Ігорю